Renault can clip RTL2002 чип Cypress AN2131. Renault CAN Clip служить для діагностики старих легкових автомобілів Renault починаючи з 1990 року випуску по К- лінії і з новими після 2006 р.в. по CAN - шині

Автомобілі французького авто гіганта Renault стають все популярнішими . З кожним поколінням зростає і кількість електронних систем - нові покоління ESP, ABS, Cruise control, AFU, ESC, датчики удару, мультипаливні системи управління двигуном, системи клімат-контролю, системи доступу без ключа" і багато інші електронні блоки. У цій складній електронній начинці не зможе досконало розібратися жоден мультімарочний сканер - ні Launch, ні JBT, ні Autoboss.
І що ж робити диагносту, коли до нього привезуть на евакуаторі автомобіль Renault останніх років випуску, чия приладова панель блимає різнокольоровими лампочками і не реагує на натиснення кнопки "Start"? Природно потрібно використовувати можливості Can Clip - дилерського сканера для діагностики будь-якого легкового автомобіля Renault випуску після 1990го року.
Renault CanClip був розроблений французькою компанією Actia на замовлення концерну Renault. Зараз Can Clip виробляє не тільки компанія Actia (а для використання її продукції Вам необхідно не тільки мати код дилера концерну Renault, але і використовувати для діагностики оригінальний комп'ютер Clip), але і ряд азіатських компаній.

Даний авто сканер не прив'язаний до конкретної версії програмного забезпечення, не вимагає наявності оригінального діагностичного комп'ютера CLIP - прилад може бути підключений до будь-якого настільного ПК або ноутбука під управлінням Windows XP і має російськомовний інтерфейс!

Функції системи діагностики Renault CAN Clip:

Відображає всю інформацію про будь-якому автомобілі Renault;
Автоматичне тестування всіх комп'ютерних систем автомобілів Renault;
Програмування електронних блоків управління;
Тестування подушок безпеки Renault (Airabg);
OBD тести;
Base Doc (Доступ до технічної документації);
Підтримка протоколу CAN.
Підтрімувані протоколи:


         ISO 15765 CAN;

  • ISO 9141.

Комплект поставки:

1. діагностичний адаптер Renault CAN CLIP;

2. кабель підключення до ПК через USB-порт;

3. кабель підключення до діагностичної колодки OBD-II (16 конт.);

4. кабель підключення до діагностичної колодки Renault старого типу (12 конт.);

5. CD (V. 190 версія)

Плата RTL 2002 (не Alliance !!!) . 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Автосканер Renault плата RLT 2002

  • Код товара: Renault can clip на платах CYPRESS
  • Бонусные баллы: 700
  • Доступность: На складе
  • 9 000 грн.


Теги: renault can clip, can clip, renault clip, clip renault, автосканер, автосканеры, obd2 renault, автосканер для диагностики авто, сканер для рено, диагностика рено, renault can, сканер для диагностики автомобилей, клип для рено, clip, автосканер Clip, автосканер для рено, рено клип, clip для рено, рено то, то рено, can renault, сканер рено, автосканер obd2, диагностика для рено, клип рено, сканер диагностики автомобиля, renault clip can, автосканер для авто, сканер renault can clip, рено диагностика, автосканер рено, для диагностики, рено can clip, диагностика клипом рено, clip рено, диагностика clip renault, диагностика авто сканер